EST

Sinu või Sinu tütre sünnipäeva meigikoolitus

Sünnipäevad. Jaa, muidugi ma teen sünnipäevade raames meigikoolitusi. Mul ükskõik mis vanuses naised, tüdrukud ... peaasi, et huvi meikimise vastu olemas :). Sünnipäevadel on naaats lühemad meigikoolitused, mis on kõikidele väga meeldinud. Mulle endale ka! Kohandan alati räägitavat- tehtavat vastavalt seltskonna vanusele, oskustele ja üldisele meeleolule. 

Tavaliselt on nii:
Kohtumispaik: Kohtume moodsas Trandehouse ilu- ja koolitusstuudios
Peterburi tee 47C, Tallinn
B-korpus, teise korruse fotostuudios
Koolituse kestvus: ca 2- 2,5h 
Osalejaid: 5-10
Tasu: 300.- (E-R)/ +30.- (L-P) -> vanusegrupp 11-16
360.- (E-R)/ + 30 .- (L) -> naised, kes vanemad kui 18 :)


Mis teeme...
...esmalt teooriaosa koos minutehtud demo-meigiga sünnipäevalapsele (tavaliselt), kes istub uhkelt meigitoolis ja sõbrannad kenasti alt- üles vaatamas tema ümber :).

 Räägime kuidas peita nahavigu, kuidas leida õiget tooni jumestuskreem ja kuhu peaks panema nats puudrit, et kõik silmanurkadesse kokku ei jookseks. Räägin kuidas teha ilus ja moodsa kujuga kulm ning teeme kas kergema heledamates toonides nö suitsusilma (see sobib just noortele väga hästi) ja naistega tüürime klassikalise silmameigi poole, õpime hajutama jne. Kui vanust on, siis õpetan ka puudriga kontuurima jne.  Ja siis on sünnipäevalistel aega ca 1h, et enda peal kõik kuuldu järgi teha. Mina muidugi aitan. Kõik vahendid (pintslid, jumestustooted on minu poolt kohapeal olemas). 

Meigiklassi võib midagi meelepärast juua tuua või siis kergeid näkse, mida pärast lihtne koristada ja kaasa võtta. Samuti võib soovi korral dekoreerida sünnipäevalapse meigitooli õhupallisahmakaga vms.  Midaiganes, et see üritus teile endale meelde jääks. Te ise tunnete oma sõbrannasid ja tütreid kõige paremini :).

Vatnii. Kirjutasin selle kõik üles, sest kipun sama teemat juba päris tihti kirja teel jahuma :). 

Enivei. See on lihtsalt variant. Variant neile, kes soovivad ja saavad endasse ja enda sõpradesse nats investeerida. Sünnipäev saab uute teadmiste näol mõnusa lisaväärtuse.

Kui on huvi, siis kirjuta ja vaatame kuupäevi-> muah@jumestamine.ee 

Muah!
Piret

tüdrukute sünnipäev, meigikoolitus noortele, sünnipä


teismeliste sünnipäeva meigikoolitus, noorte meigikoolitus, sünnipäeva meigikoolitus