EST

Sinu Tšiki sünnipäeva meigikoolitus

Teismeiste plikside b-day!  Vanus ca 11-16. Tegelt, mul ükskõik kui vanad nad on , peaasi, et huvi meikimise vastu juba olemas :). 

Olen tüdrukute sünnipäeva raames teinud lühemaid meigikoolitusi, mis on noortele väga meeldinud. Mulle endale ka! Kohandan alati räägitavat- tehtavat vastavalt tüdrukte vanusele ja üldisele meeleolule. 

Tavaliselt on nii:
Kohtumispaik: Rosalind Wellnessi ilusalong, Ehitajate tee 114, 2ne korrus (Arctic Spordi kõrval olev sini-valget värvi Kadaka büroohoone)
Koolituse kestvus: ca 2- 2,5h 
Tüdrukuid: 5-10
Tasu: 250.- (E-R)/ +30.- (L-P)

Mis teeme...
...esmaslt teooria osa koos minutehtud demo-meigiga sünnipäevalapsele (tavaliselt), kes istub uhkelt meigitoolis ja sõbrannad kenasti alt- üles vaatamas tema ümber :).
 Räägime kuidas peita nahavigu, kuidas leida õiget tooni jumestuskreem ja kuhu peaks panema nats puudrit, et kõik silmanurkadesse kokku ei jookseks. Räägin kuidas teha ilus ja moodsa kujuga kulm ning teeme kergema heledamates toonides nö suitsusilma (see sobib noortele väga hästi), õpime hajutama. Kui vanust on, siis õpetan ka puudriga kontuurima jne.  Ja siis on sünnipäevalistel aega ca 1h, et enda peal kõik kuuldu järgi teha. Mina muidugi aitan. Kõik vahendid (pintslid, jumestustooted on minu poolt kohapeal olemas). 

Meigiklassi võivad vanemad noortele midagi meelepärast juua tuua või siis kergeid näkse, mida pärast lihtne koristada ja kaasa võtta. Samuti võib emps dekoreerida sünnipäevalapse meigitooli õhupallisahmakaga vms.  Midaiganes, et see tütrele meelde jääks. Te ise tunnete omi tütreid kõige paremini. 

Lihtsalt ideeks...mida on veel on vanemad teinud- pärast meigikoolitust (ca 2,5h) on jalutatud (5min) pererestorani Rucola, kus noored sünnipäevalised saavad pitsat ja jäätist süüa (laud kindlasti ette bronnida). Ja nagu ongi päris sünnipäeva-mõõtu see õhtupoolik. 

Vatnii. Kirjutasin selle kõik üles, sest kipun sama teemat juba päris tihti vanematele kirja teel jahuma :). Ja nii nagu üks tore teismelise tütarlapse isa sünnipäeva orgunnides ütles, et a la "tehke see koolitus neile tordi söömise vahele ära", siis päris nii muuseas seda teha ei saa :). Tüdrukud on nii targad, kogu juutuub on peas ja neil  on alati palju küsimusi. Küsimusi, mis ajavad nende pead asjatult sassi. Meikimine ei ole nii raske kui paari reeglit teada. 

Enivei. See on lihtsalt variant. Variant neile, kes soovivad ja saavad enda tütresse nats investeerida eluks vajalike teadmiste näol ja variant ka neile, kelle tütar enam mängutoas ei rabista ja kohvikuteks- loungedeks veel liiga vara. Sünnipäev saab uute teadmiste näol mõnusa lisaväärtuse.

Kui on huvi, siis kirjuta ja vaatame kuupäevi-> muah@jumestamine.ee 

Muah!
Piret

tüdrukute sünnipäev, meigikoolitus noortele, sünnipä


teismeliste sünnipäeva meigikoolitus, noorte meigikoolitus, sünnipäeva meigikoolitus